Traffic_Watchdog

Lead scanner

prewalidacja sprzedażowa

live demo

Jak to działa

gather data

Lead - scanning

Aplikacja Lead Scanner monitoruje online sposób wypełniania formularza kontaktowego - zbieramy do kilkuset parametrów leada i tworzymy unikalny fingerprint.

analyze data

Człowiek/Bot - ocena

Algorytmy oceniają czy formularz został wypełniony naturalnie przez człowieka, czy przez maszynę lub czy lead jest efektem tzw. "multiplikacji".

results

Sales - prewalidacja

Voicebot dokonuje prewalidacji w zakresie dodzwanialności do numeru kontaktowego Klienta i potwierdza jego zainteresowanie produktem.

Formularz testowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spark DigitUp Sp. z o.o., właściciela serwisu trafficwatchdog.pl, podanych powyżej danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty produktów oraz w celach marketingowych. Spark DigitUp sp. z o.o. jako Administrator przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych poinformował mnie o przysługującym mi prawie do wglądu i informacji, usunięcia, zapomnienia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania moich danych w trybie wynikającym z [polityki prywatności].

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spark DigitUp sp. z o.o., właściciela serwisu trafficwatchdog.pl informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. Spark DigitUp Sp. z o.o. jako Administrator przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych poinformował mnie o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawienia, usunięcia, zapomnienia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania moich danych w trybie wynikającym z [polityki prywatności].

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w stosunku do podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu email dla cełow marketingu bezpośredniego przez Spark DigitUP Sp. z o.o., właściciela serwisu trafficwatchdog.pl

Wynik oceny Lead Scanner

gather data

Dane leada

gather data

Sales pre-score

wait checking confirmed uninterested no reaction answering machine ok depleted